Dětská hrací skříňka - Ukolébavky

Album Detaily

Dětská hrací skříňka vánoční


Objednat

Název:

Dětská hrací skříňka - Ukolébavky

Formát:

audio disk
Stopáž: 80 minut

Dostupnost:

skladem

Termín dodání:

ihned

Seznam 16ti min. skladeb:

01 Hrací skříňka, srdce a plocha
02 Hrací skříňka a housle
03 Hrací skříňka a harfa
04 Šum
05 Šum nefiltrovaný

Každý track má délku 16 min.!!!

Písničky pro miminka - Ukolébavky

Ukolébavky tak jak je doposud neznáte. Na albu jsou velmi dlouhé stopy skladeb jsou určeny k uspávání miminek. Tři z nich jsou hudební a dvě z nich jsou vyloženě technického charakteru. Šum miminku připomíná zvuk proudění krve v cévách matky, který slyšelo dlouhé týdny. Protože je však nutno malinko experimentovat s tím, která ukolébavka zabere nejlépe, jsou k dispozici dva šumy. Jeden z nich je "potlačen" ve vyšších frekvencích. Ukolébavky nastaví určitou akustickou hladinu v místnosti a tím omezí rušení z okolních místností a exteriéru.

Album obsahuje 5 velmi dlouhých tracků (stop), které jsou předurčeny jako pomocník pro uspání miminka(seznam viz. vlevo). Další pomůckou je automatické pozvolné ubývání hlasitosti.

Dětská hrací skříňka je unikátem mezi dětskými tituly nejen proto, že je určena kojencům, ale také proto, že originální zvuk hrací skříňky není na audio CD obvyklý. Specifický zvuk byl získán přímo z hrací skříňky a použit při skládání tohoto produktu. Na Dětské hrací skřínce nenaleznete zpěv ani žádný jiný vokál. Miminka v ranném věku (popřípadě ta ještě nenarozená) musí slyšet především svoje rodiče, proto není nutné a možná ani vhodné uspávat je například pomocí hlasu jiného člověka.

 

Ukázky písniček

Jak objednat Ukolébavky album pro miminka

CD Dětská hrací skříňka Ukolébavky lze objednat pouze ve fyzické podobě (tzn. jako klasické audio CD v krabičce). K dostání je zde na našem webu formou zaslání na dobírku. Stačí kliknout na položku v menu "OBJEDNAT" a budete vyzváni k volbě titulu CD a vyplnění dodací adresy. Expedice CD proběhne maximálně druhý pracovní den po potvrzení objednávky. Nezapomeňte uvést všechny potřebné údaje pro správné doručení.

Jak používat ukolébavky

Hlasitostní průběh ukolébavek na albu:

graf Dbejte zvýšenou opatrností na sníženou hlasitost na přehrávači v době, kdy hudbu pro miminka chcete reprodukovat. Nepřikládejte dětem k uším sluchátka. Hlasitost Ukolébavky je potřeba nastavit optimálně. Většinou platí, že méně znamená více. Nastavte hlasitost reprodukce tak, aby byla hudba spíše v pozadí a příjemně dolaďovala atmosféru v nejbližším okolí (místnosti).

Naši hudbu lze s úspěchem používat i na noteboocích.