Písničky pro děti - výběr titulů

  nabídka titulů

Dětská hrací skříňka

Na albu naleznete 9 písniček pro miminka v rytmu dětské hrací skříňky doplněné o orchestrální nástroje a 15ti minutovou ukolébavku. Album obsahuje známé i neznámé skladby jako například Prší prší, Ovčáci čtveráci apod. (více v detailu zboží). Je určeno těm úplně nejmenším od 0 do 2,5 roku. Je také vhodné i pro nastávající maminky. Album se také hodí jako dárek......(více v detailu zboží)

cena: 239,-Kč

Ukolebavky

Dětská hrací skříňka - vánoční

Vánoční koledy patří k těm nejmilejším skladbám, které potěší i dospělé a to nejen o Vánocích. Na albu naleznete 10 nejznámějších koled v rytmu dětské hrací skříňky doplněné o orchestrální nástroje a 23ti minutovou ukolébavku. Je určeno především těm úplně nejmenším od 0 do 2,5 roku, ale navodí příjemnou vánoční náladu i dospělým. Album se také hodí jako dárek......(více v detailu zboží)

cena: 239,-Kč

Dětská hrací skříňka - ukolébavky

Ukolébavky tak jak je doposud neznáte. Velmi dlouhé stopy skladeb jsou určeny k uspávání miminek. Tři z nich jsou hudební a dvě z nich jsou vyloženě technického charakteru. Šum miminku připomíná zvuk proudění krve v cévách matky, který slyšelo dlouhé týdny......(více v detailu zboží)

cena: 239,-Kč