Dětská hrací skříňka

Album Detaily

Dětská hrací skříňka


Objednat

Název:

Dětská hrací skříňka

Formát:

audio disk
Stopáž: 41 minut

Dostupnost:

skladem

Termín dodání:

ihned

Seznam skladeb:

01 Tanec motýlků
02 Valčík berušek
03 Jarní vánek
04 Vánoční sen
05 Ovčáci čtveráci
06 Pec nám spadla
07 Prší prší
08 Skákal pes
09 Podzimní vánek
10 Ukolébavka (15 minut)


Písničky pro miminka

Na albu naleznete 9 písniček pro miminka v rytmu dětské hrací skříňky doplněné o orchestrální nástroje a 15ti minutovou ukolébavku. Je určeno těm úplně nejmenším od 0 do 2,5 roku. Je také vhodné i pro nastávající maminky.

Album obsahuje originální autorské písničky pro miminka, ale také známé dětské tituly jako Skákal pes, Prší prší, Ovčáci čtveráci a Pec nám spadla.

Dětská hrací skříňka je unikátem mezi dětskými tituly nejen proto, že je určena kojencům, ale také proto, že originální zvuk hrací skříňky není na audio CD obvyklý. Specifický zvuk byl získán přímo z hrací skříňky a použit při skládání tohoto produktu. Na Dětské hrací skřínce nenaleznete zpěv ani žádný jiný vokál. Miminka v ranném věku (popřípadě ta ještě nenarozená) musí slyšet především svoje rodiče, proto není nutné a možná ani vhodné uspávat je například pomocí hlasu jiného člověka. Zvuk hrací skříňky je doplněn aranžemi s vybranými nástroji velkého orchestru.

Nejlepší volbou je začít s přehráváním co nejdříve. Nejlépe již v těhotenství. Je známo, že na miminko působí známé zvuky z doby před narozením uklidňujícím způsobem. Proto je tento titul také vhodný jako dárek pro nastávající maminky.

Ukázky písniček

Jak objednat album pro miminka

CD Dětská hrací skříňka lze objednat pouze ve fyzické podobě (tzn. jako klasické audio CD v krabičce). Album lze také objednat ve většině smluvních obchodů firmy Babypoint.cz (seznam obchodů zde). Chcete-li objednat album u nás, stačí kliknout na položku v menu "OBJEDNAT" a budete vyzváni k volbě titulu CD a vyplnění dodací adresy. Expedice CD proběhne maximálně druhý pracovní den po potvrzení objednávky. Nezapomeňte uvést všechny potřebné údaje pro správné doručení.

Jak používat

Dbejte zvýšenou opatrností na sníženou hlasitost na přehrávači v době, kdy hudbu pro miminka chcete reprodukovat. Nepřikládejte dětem k uším sluchátka.

Nastavte hlasitost reprodukce tak, aby byla hudba spíše v pozadí a příjemně dolaďovala atmosféru v nejbližším okolí (místnosti). Na CD naleznete 10 písniček pro miminka z nichž 9 je určeno spíše pro zklidnění miminka případně jako atmosféra, která příjemně naladí jak vás, tak miminko. Poslední písnička je velmi specifická. Je určena pro uspávání dítěte. Díky délce 15 minut a pozvolnému nenápadnému automatickému snižování hlasitosti budete mít na to pomocníka.

Naši hudbu lze s úspěchem používat i na noteboocích.