Dětská hrací skříňka - Vánoční

Album Detaily

Dětská hrací skříňka vánoční


Objednat

Název:

Dětská hrací skříňka - Vánoční edice

Formát:

audio disk
Stopáž: 44 minut

Dostupnost:

skladem

Termín dodání:

ihned

Seznam skladeb:

01 Štědrý večer nastal
02 Tichá noc
03 Rolničky
04 Půjdem spolu do Betléma
05 Nesem vám noviny
06 Narodil se Kristus Pán
07 Jak jsi krásné Jezulátko
08 Pásli ovce Valaši
09 Veselé vánoční hody
10 My tři králové
11 Ukolébavka 2 (23min.)


Písničky pro miminka - vánoční

Vánoční edice potěší nejen o Vánočních svátcích. Vánoční koledy jsou velmi příjemné skladby, které potěší i v průběhu roku. Na albu naleznete 10 písniček pro miminka v rytmu dětské hrací skříňky doplněné o orchestrální nástroje a 23 minutovou speciální ukolébavku s rytmem srdce a šumem, která má navodit miminku jemu důvěrně známý pocit v bříšku. Je určeno těm úplně nejmenším od 0 měsíců. Je také vhodné i pro nastávající maminky, ale i dospělým navodí příjemnou atmosféru.

Album obsahuje nejznámější vánoční koledy a písničky (seznam viz. vlevo).

Dětská hrací skříňka je unikátem mezi dětskými tituly nejen proto, že je určena kojencům, ale také proto, že originální zvuk hrací skříňky není na audio CD obvyklý. Specifický zvuk byl získán přímo z hrací skříňky a použit při skládání tohoto produktu. Na Dětské hrací skřínce nenaleznete zpěv ani žádný jiný vokál. Miminka v ranném věku (popřípadě ta ještě nenarozená) musí slyšet především svoje rodiče, proto není nutné a možná ani vhodné uspávat je například pomocí hlasu jiného člověka. Zvuk hrací skříňky je doplněn aranžemi s vybranými nástroji velkého orchestru.

Nejlepší volbou je začít s přehráváním co nejdříve. Nejlépe již v těhotenství. Je známo, že na miminko působí známé zvuky z doby před narozením uklidňujícím způsobem. Proto je tento titul také vhodný jako dárek pro nastávající maminky.

Ukázky písniček

Jak objednat vánoční album pro miminka

CD Dětská hrací skříňka Vánoční lze objednat pouze ve fyzické podobě (tzn. jako klasické audio CD v krabičce). K dostání je zde na našem webu formou zaslání na dobírku. Stačí kliknout na položku v menu "OBJEDNAT" a budete vyzváni k volbě titulu CD a vyplnění dodací adresy. Expedice CD proběhne maximálně druhý pracovní den po potvrzení objednávky. Nezapomeňte uvést všechny potřebné údaje pro správné doručení.

Jak používat

Hlasitostní průběh jednolivých elementů v Ukolébavce 2:

graf Poslední písnička je velmi specifická. Je určena pro uspávání dítěte. Díky délce 23 minut a pozvolnému nenápadnému automatickému snižování hlasitosti budete mít na to pomocníka. Na grafu je vidět průběh hlasitosti jednotlivých elementů. Podle posledních výzkumů šum společně s tlukotem srdce simuluje atmosféru podobnou té, kterou miminko důvěrně zná z posledních měsíců těhotenství.

Dbejte zvýšenou opatrností na sníženou hlasitost na přehrávači v době, kdy hudbu pro miminka chcete reprodukovat. Nepřikládejte dětem k uším sluchátka. Hlasitost Ukolébavky je potřeba nastavit optimálně. Většinou platí, že méně znamená více. Máte-li možnost korekce basů, využijte ji k věrnému podání simulace

Nastavte hlasitost reprodukce tak, aby byla hudba spíše v pozadí a příjemně dolaďovala atmosféru v nejbližším okolí (místnosti). Na CD naleznete 11 písniček pro miminka z nichž 10 je určeno spíše pro zklidnění miminka případně jako atmosféra, která příjemně naladí jak vás, tak miminko. Jedenáctá skladba slouží jako pomocník k uspání kojence.

Naši hudbu lze s úspěchem používat i na noteboocích.